Renault Clio
Estate 0.9 TCe Night&Day 2e Eigenaar|Navi|Airco|Cruise|PDC|Trekhaak|N.A.P|APK tot 03-2027
Direct kopen, basisprijs: € 4.743,-
Direct kopen, basisprijs
€ 4.743,-
LEASEPRIJS: € 78,17 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 948,60 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Clio |
|---|---|
| Uitvoering: | Estate 0.9 TCe Night&Day 2e Eigenaar|Navi|Airco|Cruise|PDC|Trekhaak|N.A.P|APK tot 03-2027 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 29 februari 2016 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 190.403 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 78,17 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 4.743,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JD-599-R |
| Motorinhoud: | 898 cc |
| Vermogen: | 66 kw / 90 pk |
| Laadvermogen: | 610 kg |
| Gewicht: | 1.030 kg |
| Wielbasis: | 259 cm |
| Breedte: | 173 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.640 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 565 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Lichtmetalen wielen 16" Passion
- Metaalkleur
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dakrails
- Extra getinte zijruiten achter en achterruit
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen geïntegreerd in voorbumper
- Infotainment
- audio-navigatie full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- multimedia-voorbereiding
- radio
- Interieur & Comfort
- airco
- bagagedek
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- cruise control
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bestuurdersairbag
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- Parkeersensoren in achterbumper
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Trekhaak
- 2 Sleutels
- Airco
- Cruise Control
- Elek ramen voor
- Navigatie
- Onderhoud boekjes
- Parkeer Sensoren Achter
- R-Link pakket
- RDW-leges
- start/stop systeem